Metinis susirinkimas 2016 m.

2016 m. lapkričio 14 d. įvyko PGA LTU metinis susirinkimas. Jo metu buvo perrinktas prezidentas Egidijus Baleišis, viceprezidentas Tomas Pranevičius bei taryba (E. Baleišis, T. Pranevičius, G. Mamkus, D. gurnys, M. Zienius). Prezidentas E. Baleišis pristatė metinį pranešimą, kurio metus pristatė metinę atskaitą, 2016-2020 metų PGA LTU strategiją. Nuspręsta, jog vienu iš pagrindinių tikslų yra užmegzti tvirtus bendradarbiavimo ryšius su Lietuvos golfo federacija (LGF), nes svarbiausia PGA LTU paskirtis yra savo veikla ir aktyviu dialogu su įvairiomis tarptautinėmis ir šalies golfo bei kitomis sporto organizacijomis ir socialiniais partneriais šviesti, mokyti ir skatinti Lietuvos žmones rinktis golfo ir sporto vertybes, ugdančias asmenybę, siekiančias aukščiausių sportinių pasiekimų.

Susirinkimo metu taryba patvirtino naujus PGA LTU narystės kriterijus: Golf Professional – Advanced Qualified, Golf Professional – Qualified, Golf Professional – National, Tournament Professional – Level 1 Tour, Tournament Professional – Level 2 Tour,  Tournament Professional – Level 3 Tour.

Tomas Pranevičius ir  Gediminas Mamkus pristatė 2017 metų golfo turnyrų bei seminarų tvarkaraštį. Numatoma daug renginių tad bus aktyvūs metai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *